Úvod

Historie

Odchovy

Oblíbené odkazy

 

Naše logo ke stažení

 

Česká Lípa 2009

 

Pejša Martin  

Quel od Policie

 98 

 97 

 95 

 290 

 1 

Truksová Eva  

Rémus Chmelový kvítek

 95 

 95 

 90 

 280 

 2 

Ramaekersová Jiřina Ing.  

Katana de Alphaville Boh.

 84 

 96 

 93 

 273 

 3 

Kubeš Jiří  

Hogan Waji

 90 

 84 

 91 

 265 

 4 

Rohla Stanislav  

Mania de Alphaville Bohemia

 73 

 88 

 97 

 258 

 5 

Saska Zdeněk  

Clif z Chittusiho údolí

 82 

 80 

 95 

 257 

 6 

Doušová Petra  

Charlotta z Nového draka

 74 

 96 

 87 

 257 

 7 

Vácha Jaromír  

Dakar Mariko Bohemia

 92 

 89 

 76 

 257 

 8 

Hodek Jaroslav  

Fany z Purschova chovu

 88 

 72 

 96 

 256 

 9 

Burianová Tatjana MVDr.  

Hikary Venušina sopka

 98 

 77 

 81 

 256 

 10 

Molák Tomáš  

Brego Allegro Cantabile

 77 

 87 

 90 

 254 

 11 

Šustrová Hana  

Chilli z Nového draka

 91 

 76 

 87 

 254 

 12 

Novotný Jiří Ing.  

Atilla z Kočičího dvora

 89 

 77 

 87 

 253 

 13 

Kraus Lukáš  

Iraus Dak Bar-Bar Beskydy

 85 

 88 

 80 

 253 

 14 

Klomínský Břetislav  

Darius z Holýkova

 94 

 75 

 80 

 249 

 15 

Heroš Adolf  

Miky z Třešňáku

 88 

 79 

 80 

 247 

 16 

Kubínová Hana  

Agatha z Mandragory

 74 

 75 

 96 

 245 

 17 

Mach Ladislav  

Octavius Malidaj

 47 

 96 

 97 

 240 

 18 

Mižák Roland  

Aira Zdekra

 69 

 85 

 86 

 240 

 19 

Veselka Petr  

Agáta Vepeden

 90 

 65 

 85 

 240 

 20 

Pallot Jarmila Maria  

Atrei D Ámour Bedea

 56 

 92 

 86 

 234 

 21 

Černohorský Miroslav  

Puschy de Alphaville Bohemia

 81 

 67 

 86 

 234 

 22 

Holomek Martin  

Dix Salli Bohemia

 68 

 79 

 81 

 228 

 23 

Dobešová Jolana  

Uragan de Alphaville Bohemia

 59 

 77 

 90 

 226 

 24 

Mlčák Jaroslav  

Udet de Alphaville Bohemia

 60 

 74 

 89 

 223 

 25 

Lieblová Lucie  

Onset de Alphaville Bohemia

 61 

 76 

 86 

 223 

 26 

Smrčková Zuzana  

Nitro v. Vastenow

 47 

 80 

 90 

 217 

 27 

Helclová Martina  

Asko ze Zelené úžlabiny

 43 

 70 

 93 

 206 

 28 

Femiak Richard  

Vasil Bono Campo

 34 

 82 

 80 

 196 

 29 

Makovský Bohumil  

Alby od Vomaru

 10 

 82 

 89 

 181 

 30 

Ryšavá Ladislava  

  Charlie Bílý trpaslík

 21 

 59 

 92 

 172 

 31 

Jelínek Jiří  

  Agbar z Hříběcích hor

 82 

 85 

 0 

 167 

 32 

Kinzl Josef  

  Dargo Vepeden

 84 

 83 

 0 

 167 

 33 

Čákorová Jitka  

Chán z Labského přívozu

 90 

 76 

 0 

 166 

 34 

Žižka Petr  

Artuš Sun-Troc

 9 

 0 

 84 

 93 

 35 

Vidrna Jaroslav  

Challanger Pip Strážce klidu

 0 

 82 

 0 

 odst. 

 36 

Cejpa Josef  

Fari Bohemia Ma-Bor

 0 

 73 

 0 

 diskval. 

 37 

ZPĚT

NOVINKY

 ! Štěňátka !

Brinna Mali Elgi – ZZO

Foto - MM ČKNO 2009

 

ENGLISH
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

MM ČKNO Raspenava 2009

M ČR IPO Česká Třebová 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Raspenava 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Třinec 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Česká Lípa 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Staňkov Krchleby 2009

VZ MS FCI a  MČR IPO – Roudnice n. Labem 2009

 
TOPlist