Úvod

Historie

Odchovy

Oblíbené odkazy

 

Naše logo ke stažení

 

VZ na MČR IPO MS FCI Česká Třebová 2010

 
Psovod Pes Plemeno S P O Celkem Pořadí
  Ševčíková Lucie    Unica de Alphaville Bohemia   BOM  96   90   96   282   1 
  Šišková Petra    Lesco Naspo   NO  96   92   91   279   2 
  Molák Tomáš    Brego Allegro Cantabile   BOM  96   92   90   278   3 
  Mlčák Jaroslav    Udet de Alphaville Bohemia   BOM  90   92   94   276   4 
  Pufrová Milena    Jaro Ja-He   NO  90   91   94   275   5 
  Růžička Lumír    Daytona Durnitor   BOM  88   88   94   270   6 
  Veselka Petr    Agáta Vepeden   NO  98   87   84   269   7 
  Marousková Zdeňka    Dorri ze Soutoku Sázavy   BOM  89   91   87   267   8 
  Fuksa Radek    Chris z Větrného vrchu   NO  95   87   84   266   9 
  Dobešová Jolana    Uragan de Alphaville Bohemia   BOM  93   86   86   265   10 
  Kubeš Jiří    Hogan Waji   NO  95   85   84   264   11 
  Svitek Antonín    Hess Skočická samota   NO  91   87   85   263   12 
  Macounová Gabriela    Isména Halit Paša   DOB  80   94   88   262   13 
  Štěpánek Zdeněk    Nika Niox   NO  94   83   85   262   14 
  Hruška Antonín    Apolo z Duhového lesa   NO  90   82   88   260   15 
  Pěknice Přemysl ing.    Bessy za Šikmáku   NO  92   84   81   257   16 
  Štěpánková Naděžda    Jane Kateko   NO  86   88   80   254   17 
  Sobotková Jaroslava DiS.    Chesterfield Pip Stážce klidu   KV  86   81   86   253   18 
  Suchopar Daniel    Luca ze Stříbrného kamene   NO  93   76   81   250   19 
  Říha Radek    Chicco v. Houthrack   NO  81   80   88   249   20 
  Šenová Petra    Bar Ort Bohemia    BOM  81   86   82   249   21 
  Kalliontzis Christos    Borg Ir-Sed   NO  87   77   82   246   22 
  Skřenek Martin    Jerry z Daskonu   NO  70   87   87   244   23 
  Kuklíková Magda    Anita z Měsíčního údolí   NO  79   79   83   241   24 
  Pekárek Jindřich     Larry ze Stříbrného kamene   NO  53   80   92   225   25 
  Nekvapil Jan    Kubar Leryka   NO  50   91   81   222   26 
  Faltys Miloš    Karamel Anrebri   NO  80   55   74   209   27 
  Valla Rudolf    Ax z Kuřimského háje   NO  36   82   89   207   28 
  Kubínová Hana    Agatha z Mandragory   BOM  23   87   90   200   29 
  Čákorová Jitka    Chán z Labského přívozu   BOM  31   87   81   199   30 
  Beranová Eva    Alexia Laperys   NO  24   83   87   194   31 
  Vlk Zdeněk    Harro Starý skaut   NO  8   83   90   181   32 
  Rupert Tomáš ing.    Muki z Milberku   NO  23   75   83   181   33 
  Zeisek Václav    Colt z Větrné smečky   BOM  16   74   85   175   34 
  Makovský Bohumil    Alby od Vomaru   BOM  12   79   80   171   35 
  Řezníček Jan    Daxi z Lounského chovu   NO  9   82   73   164   36 
  Augustinová Martina    Fidorka Anrebri   NO  77   85   0   162   37 
  Řanda Václav    Bendík z Daskonu   NO  8   74   78   160   38 
  Václavek Ladislav     Bond Fany Eciloten   BOM  2   72   82   156   39 
  Doušová Petra    Charlotta z Nového Draka   NO  43   80   0   disk.   40 
  Havlíček Miloslav    Polo Fihrak    NO  85   73   0   disk.   41 
  Vagerová Vlasta MVDr.    Brock Au-Auriga Brie   BRI  5   72   0   disk.   42 
  Barvík Eduard    Vobo Vikar   NO  3   0   0   odst.   43 

 

Zdroj: glisnik.com

 

 

ZPĚT

NOVINKY

 Štěňátka

ENGLISH
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

 

VZ na MČR IPO a MS FCI Česká Třebová 2010

VZ na MČR IPO a MS FCI 2010 Roudnice

VZ na MČR IPO a MS FCI 2010 Krchleby

 

 

Plán výběrových soutěží a Mistrovství 2010

Startovní listiny VS IPO 2010

 

 
TOPlist