Úvod

Historie

Odchovy

Oblíbené odkazy

 

Naše logo ke stažení

 

PLÁN KYNOLOGICKÝCH AKCÍ NA ROK 2010

 

VS  na Mistrovství ČR IPO

                3. – 4. 4. 2010  Územní pobočka BK ČR Staňkov                   

                                       Antonín Karban, Trnkova 332/1, 345 61 Staňkov

 

                10. – 11. 4. 2010  Roudnice n. Labem

                                         Václav Kejř, Poděbradova 325, 413 01 Roudnice nad Labem

 

                17. – 18. 4. 2010 Česká Třebová

                                        Iveta Skalická, U Starého hřbitova 151, 560 02 Česká Třebová

 

                24. – 25. 4. 2010  Třinec

                                         Miroslav Lorek, Oldřichovice 726, 739 61 Třinec1

 

                1.- 2. 5. 2010  Czech Malinois Club Třebíč

                                     Jiří Čejka, Svatoslav 7, 675 07 Čechtín

 

 

Seznam kvalifikačních soutěží MSKS - IPO3/SchH3

              17.04. - 18.04. Břeclav

              15.05. - 16.05. Ostrava - Poruba

 

 

VS pro MČR stopařů

               Zájemci o pořádání VS stopařů se mohou přihlásit ještě  do 26. 2. 2010

 

 

 

Mistrovství ČR IPO

!!! Pozor změna !!! 12. – 13. 6. 2010    Raspenava

Ing. Milan Drbohlav, Staškova 296, 460 14 Liberec 14


 

Český klub německých ovčáků :

9. – 11. 7. 2010  Mezinárodní M ČR  Suchdol n. Odrou  

Ing. Karel Černoch, Malá Strana 22, 742 01 Suchdol nad Odrou.

 

MS WUSV

22. – 24. 10. 2010 MS WUSV Sevilla (Španělsko)

 

CACIT 

31. 7. – 1. 8. 2010   Dobříš

Ing. Jaroslav Kratochvíl, Voznice 165, 26301 Dobříš

 

 

VS na Mistrovství ČR mládeže

                1.5. 2010 Ústí nad Orlicí

                              Jaroslav Kovář, Za Vodou 36, 562 01 Ústí nad orlicí

 

                8.5.2010 Jablonec n. Nisou – Lukášov

                             Elena Susková, ČSA  41, 466 05 Jablonec n. Nisou

 

                29.5.2010 Opava

                               PhDr. Jiřina Halátková, Šeděnkova 11, 747 07 Opava

 

 

Seznam výběrovýchch soutěží mládeže MSKS - IPO1, ZVV1

               10.04. Prostějov

               05.06. Ostrava - Kunčice

 

 

Mistrovství ČR mládeže

21. – 22. 8. 10  Jablonec n. Nisou – Lukášov

Elena Susková, ČSA  41, 466 05 Jablonec n. Nisou

 

 

Mistrovství mládeže ČKNO - SchH1, ZVV1

         17.09. - 19.09. Zbraslav u Brna

 

 

TTM

18. 7.  – 31. 7. 10   Starý Plzenec

Josef Zábranský, Dvořákova 759, 33202 Starý Plzenec

 

 

VS na M ČR ZVV3

               Žatec v Ráji                             27. 3. 2010   

               Rožmitál p. Tř. .(Volenice)          17. 4.2010                        

               Rokycany č.278                        24. 4. 2010   

               Praha Hostivař                          24. 4. 2010

               Liberec Arnema                         8. 5. 2010   

               Česká Třebová č.143                 15. 5. 2010

               Hluboká n. Vlt. Falco                  22. 5. 2010                           

 

 

AKCE PLEMEN:

Český klub německých ovčáků :

9. – 11. 7. 2010  Mezinárodní M ČR  Suchdol n. Odrou  

Ing. Karel Černoch, Malá Strana 22, 742 01 Suchdol nad Odrou.

                                                                                                                                   

17.- 19. 9. 2010  Mistrovství mládeže ČKNO   Zbraslav u BrnaSchH1, ZVV1 

Miroslava Tichá, Malá Strana 13, 747 70 Opava Komárov          

 

Boxer klub ČR:

28. 8. 2010 M ČR BK  + Stříbrný obojek – Staňkov                              

Antonín Karban, Trnkova 332, 345 61 Staňkov

18. 9. 2010 Morava Cup

Jiří Šimara, Kovalovice 66, 664 06 Viničné Šumice

16. 10. 2010 Justitzův memoriál – Praha

ing. Jiří Kneidl, Strážovská 19, 153 00 Praha 5

     

RTW klub

19. 4. 2010 Rottweiler CUP Chrudim

Rostislav Šťastný, Rosice 212, 538 34 Rosice u Chrasti

16. 10. 2010 M ČR  Plzeň – Tlučná

Hynek Procházka, Vejprnice 22, 330 27

 

Klub chovatelů kníračů

25. 4. 2010 MR stopařů   ZKO Horní Bříza           

Jiří Škubal, Lipová 607, 330 12 Horní Bříza                                     

7. – 8. 8. 2010 MR Agility  ZKO Louny

Zuzana Rozová, Petrohradská 25, 101 00 Praha 10                                                                 

27. – 29. 8. 2010 MR ve výkonu Šluknov – Císařský (Jiřetín pod Jedlovou)  

Jitka Hanousková, Mírová 6, 408 01 Rumburk

 

Klub belgických ovčáků

2. – 3. 10. 2010 MČR  Horní Bříza

Jiří Škubal, Lipová 607, 330 12 Horní Bříza

 

Dobrman klub

2. – 3. 10. 2010  M ČR  Jihlava

Zdeněk Saska, Přehvozdí 59, 281 63 Kostelec n. Černými Lesy

 

Beauceron Klub, Bouvier Club, Briard klub

4. 9. 2010 M ČR Fr. ovčáků a Flanderských bouviérů  Česká Třebová

 

MS plemen

Květen 2010 ATIBOX   Maďarsko

20. – 23. 5. 2010 MS BO  Cottbus (Německo)

    4. – 6. 6. 2010   MS dobrmanů  Slovensko

10. - 12. 9. 2010    MS RTW  Copenhagen (Dánsko)

 1. – 3. 10. 2010  MS fland. bouvierů  Česká Třebová  kontakt a info: www.bouvier.cz

22. – 24. 10. 2010 MS WUSV Sevilla (Španělsko)

29. – 31. 10. 2010  MS ISPU velkých kníračů  Haren (Německo)

 

 

 

 

ZPĚT

NOVINKY

 ! Štěňátka !

Brinna Mali Elgi – ZZO

Foto - MM ČKNO 2009

ENGLISH
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

MM ČKNO Raspenava 2009

M ČR IPO Česká Třebová 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Raspenava 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Třinec 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Česká Lípa 2009

VZ MS FCI a MČR IPO -  Staňkov Krchleby 2009

VZ MS FCI a  MČR IPO – Roudnice n. Labem 2009

 
TOPlist