Úvod

Historie

Odchovy

Oblíbené odkazy

 

Naše logo ke stažení

 

VZ Roudnice nad Labem 2010

 

FOTO ze závodu - neděle

 

start.
číslo
kat.
číslo
Jméno psovoda Jméno psa Plem. A B C Celk. Poř.
25 11 Tichá Mirka Charik Galán Nalag NO 96 92 97 285 1.
17 10 Truksa Milan  Rémus Chmelový kvítek NO 97 86 95 278 2.
10 114 Lebruška Miloslav Brit Vědusk BOM 95 90 90 275 3.
29 100 Helclová Martina Bc. Asko ze Zelené úžlabiny BOM 95 85 93 273 4.
27 19 Rohla Stanislav Mania de Alphaville Bohemia BOM 88 90 93 271 5.
20 112 Femiak Richard Vasil Bono Campo BOM 89 85 94 268 6.
11 3 Kolář Pavel Cixie Zde-Sko NO 95 84 89 268 7.
9 111 Růžička Lumír Daytona Durnitor BOM 90 87 89 266 8.
31 87 Václavek Ladislav  Bond Fany Eciloten BOM 94 83 89 266 9.
18 18 Marousková Zdeňka Dorri ze Soutoku Sázavy BOM 87 89 85 261 10.
2 27 Kubeš Jiří Hogan Waji NO 86 84 90 260 11.
33 109 Vlk Zdeněk Harro Starý skaut NO 80 87 92 259 12.
15 51 Eclerová Vladimíra Bady ze Svobodného dvora NO 85 81 92 258 13.
4 57 Daušová Zuzana Eron Durnitor BOM 88 81 89 258 14.
8 1 Ramaekersová Jiřina Ing. Katana de Alphaville Boh.  BOM 78 86 92 256 15.
6 30 Marečková Dana Gina Jipo-Me NO 86 80 89 255 16.
23 14 Žižka Petr Artuš Sun-Troc NO 90 85 80 255 17.
12 9 Mráz Zdeněk Panto Ajaxova Uranie NO 86 73 95 254 18.
21 81 Kejř Václav Barbar Mi-Ji BOM 84 87 83 254 19.
32 22 Řezníček Jan Daxi z Lounského chovu NO 88 74 82 244 20.
19 37 Bílá Dana Fiona Lenka Moravia NO 80 83 80 243 21.
7 13 Valjentová Martina Arek Duvalmar NO 78 80 80 238 22.
1 16 Jirout Oto JUDr. Eirin Anrebri NO 82 70 84 236 23.
5 72 Kratochvíl Jaroslav Ing. Asim Murat BOM 80 72 82 234 24.
16 93 Balej Vilém Wasco de Alphaville Boh. BOM 65 79 87 231 25.
28 119 Zemanová Eva Isis Kateko NO 88 75 68 231 26.
26 42 Niedermirtlová Radka Ing. Bruce Vědusk BOM 23 90 85 198 27.
3 73 Omelka Radek Clark Plzeňský Teufel BOM 96 87 diskv. 183 28.
13 2 Lacina Jan Ing. Ivy Laroja BOM 88 78 diskv. 166 29.
34 116 Drábková Šimona Melodor Bohemia Alké BOC 83 73 diskv. 156 30.
22 50 Novotný Jiří ing. Ox z Jirkova dvora NO 75 66 odstoupil   31.
14 70 Kinzl Josef Dargo Vepeden NO diskvalifikace        
24 49 Kopecká Darja Merrily de Alphaville Bohemia BOM diskvalifikace        
30 120 Zeisek Václav Colt z Věrné smečky BOM diskvalifikace        
35 69 Čejka Jiří Andy Jirka BOM diskvalifikace        
  44 Procházková Ilona Faust od Vítkovy hory RTW nenastoupila        
  61 Rakičová Miroslava Ringo od Policie NO nenastoupila        
  68 Aulická Petra Ing. Casius Zde-Sko NO nenastoupila        
  85 Majer Jiří Naroc v. Bunsenkocher NO nenastoupil        
  79 Valentin Miroslav Vito v.d. Lobo Hoeve BOM nenastoupil        
  92 Rupert Tomáš Ing. Muki z Milberku NO nenastoupil        
  124 Machová Angelovová Renata Frederica Anrebri NO nenastoupila        
                   
A = stopa (Vladimír Košťál); B = poslušnost (Břetislav Ťujík m.s.); C = obrana (Theodor Krajčí)    
Figuranti: Jaroslav Labík, Petr Svoboda, (Ladislav Šíma)            

 

 

 

Zdroj: kynologieroudnice.cz

 

 

ZPĚT

NOVINKY

 Štěňátka

ENGLISH
SPORTOVNÍ KYNOLOGIE

 

VZ na MČR IPO a MS FCI 2010 Roudnice

VZ na MČR IPO a MS FCI 2010 Krchleby

 

 

Plán výběrových soutěží a Mistrovství 2010

Startovní listiny VS IPO 2010

 

 
TOPlist